01 Temmuz

Gürültüden Uyuyamıyoruz Yardım Edin

Binanın altında bulunan demirci yüzünden gündüz uyku uyuyamıyoruz. Kapı pencere açamıyoruz bir kaç kere daha şikayet ettik lütfen artık gereği yapılsın.Bu ses katlanılacak gibi değil.
01 Temmuz

Metrobüs ve Metro Sorunları

Seçimden sonra özellikle ulaşımda ciddi sıkıntı yaşıyoruz metrobüs mesai çıkışı olmasına rağmen çok geç geliyor ve klimalar çalışmıyor. Hergün toplu taşıma kullanan birisi olarak durumdan şikayetçiyim insanlar sıcaktan metroda kusuyor bu soruna acil çözüm bulunmasını rica ediyorum Bilginize iyi çalışmalar
Cevaplandı
01 Temmuz

Yan Binadan Evime Gelen Su Hasta Ediyor

Sayın belediye başkanım ve belediye görevlileri geçen seneden bu zamana kadar oturma odama su gelmektedir benim yan binanın ana logar giderinden belediyeden fen işler müdürlüğüne bu konu üzerine gittim beyaz masayı aradım her iki tarafta şahsa giriyor diye ilgilenmediler ben ve ailem bu konuda çok rahatsızlık duyuyoruz ve bu konu hakkında savcılığa başvurdum 2 ay […]
01 Temmuz

Tavuk Beslenmesi Çevreyi Kirletiyor

Sokağım da evimin karşısında horoz ve tavuk besleniyor. Her yer ekmek kırıntısı yiyeceklerle dolu. Penceremin önüne kıyafetler asılıyor ilgilenirseniz sevinirim.
30 Haziran

Suriyeliler Mahalle Arasında Karton Depoluyor

Selam, burada Suriyeliler bir bodrum kiralayıp depolama yapıyorlar gece gündüz gürültü mevcut hadi gürültüyü de geçtik daha ziyade pislik diz boyu çoluk çocuğumuz bu durumdan çok etkileniyor gereğinin yapılmasını arz ederim.
30 Haziran

Dolmuşa Gelen Keyfi Zam

Urla iskeledeki gençlik karnavalı fırsat bilinip yol parasına zam yapılmıştır. Araçlarda ücret tarifesi yoktur bilgilendirme yoktur. Zaten 5.5 lira olan yol ücreti 6.5 yapılmış. Magduruz.
28 Haziran

Otobüs Durakta Durmadı

26.06.2019 tarihinde saat 19:30 sularında 176051 kodlu pazaryolu durağında B207 kapı numaralı özel halk otobüsü boş yer olmasına rağmen durmamış mağdur etmiştir.
28 Haziran

Dolmuş Şoförü Canımızı Hiçe Saydı

34 M 2579 plakalı dolmuşa 26.06.2019 tarihinde 18.15 saati sularında bindim. Maslak-Sultan Selim Mahallesi istikametinde dolmuş şoförü yol verme kavgasına tutuştuğu sivil bir araç yüzünden aracı tehlikeli kullandı ve içinde bulunan yolcuların hayatını tehlikeye atacak manevralar yaptı. Gereğinin yapılmasını rica ederim.
28 Haziran

Yol Güvenliği

Belediyenize bağlı Çırçır Mahallesi Güngören Caddesi’ de oturuyorum. Geceleri, özellikle saat 22.00’den sonra bazı arabalar Alibeyköy İtfaiye dönüşünde drift yapıyorlar. Neredeyse her akşam acı bir fren sesiyle cama fırlıyoruz. Hatta bir gece aracın biri park halindeki İETT otobüsüne çarptı. Olası bir can veya mal kaybının engellenmesi için önlem alınması gerektiğini düşünüyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.